Nové stavebné centrum (Stavebniny) v Nitre

Nové Stavebné centrum Stavebniny

Nové stavebné centrum (Stavebniny) v Nitre

Radi by sme vás informovali o rozšírení sortimentu našej ponuky o Stavebný materiál v nových priestoroch na prevádzke v Nitre, Cabajská ulica 42.

Jedná sa o kompletný sortiment stavebnín pre individuálnych stavebníkov, živnostníkov ako aj organizácie.

Široký sortiment pre vašu stavbu a okolie

V ponuke nájdete tovar a materiál takmer pre celú stavbu od spodnej hydroizolácie, základov, obvodových a vnútorných stien, strešné izolácie a krytiny, ako aj materiál na úpravu okolia domu a záhrady.

Spomedzi celého sortimentu by sme radi uviedli do pozornosti šalovacie tvárnice pre výstavbu základov a základových dosiek, obvodové a priečkové stavebné materiály z pálenej tehly ako je Heluz a Pezinské tehelne. Pórobetónové stavebné materiály ako Porfix, Ytong a Ostravský pórobetón.

Baumit stavebné centrum NitraSúčasťou ponuky sú aj murovacie a omietkové zmesi, betóny, potery a lepidlá značky Baumit. Cement, vápenný hydrát a ďalšia stavebná chémia.

Pre suchú výstavbu interiérov ponúkame sadrokartónový systém Rigips s príslušenstvom ako profily, rohy, pásky a sádra.

Všetko pre strechy...

Pre hydroizoláciu striech ponúkame široký sortiment strešných fólií pre odvetrané aj kontaktné strešné krytiny. A pre tepelnú izoláciu striech minerálnu vlnu Isover a krytinu, strešný šindel a škridloplech.

Neodmysliteľnou súčasťou každej strechy je aj odkvapový systém, ktorý ponúkame v pozinkovanom a plastovom prevedení s príslušenstvom.

Hrubá stavba, ale aj doplnkový stavebný sortiment

Zateplenie obvodového muriva, či už dodatočné alebo pri novostavbe môžete u nás vyriešiť kúpou fasádneho penového a extrudovaného polystyrénu.

Na úpravu okolia domu ponúkame sortiment z betónového programu ako zámkovú dlažbu, zatrávňovacie tvárnice a obrubníky

S ďalšieho sortimentu by sme radi upozornili na drenážne, kanalizačné, odpadové rúry a tvarovky, dvere a zárubne.

V prípade záujmu môžete využiť niektorú z našich služieb ako vypracovanie cenovej ponuky a dovoz materiálu priamo na stavbu s vykládkou.

Tóth stavebné centrum Nitra

Kontakty na Stavebné centrum TÓTH

  • Osobne: v Nitre na Cabajskej 42
  • Tel: 037 651 14 10, 0903 218 604
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.